SAS Scandinavian Airlines : jeszcze lepsze połączenia ze Skandynawią

1-02-2010

Od dnia 12-go stycznia 2009r. przeloty SAS-em do Skandynawii są jeszcze szybsze. W życie wchodzi nowa umowa partnerska między lotniskiem w Kopenhadze a SAS, dzięki której lotnisko to stanie się jednym z kluczowych portów przesiadkowych na świecie. W jej wyniku minimalny czas na przesiadkę w Kopenhadze został skrócony z 40 do 30 minut. Oznacza to, że SAS jest w stanie zaoferować szybsze połączenia z krajami skandynawskimi. Poza tym jeszcze sprawniejsza będzie obsługa bagażowa, a na lotnisku w Kopenhadze bramki wyjściowe dla rejsów SAS znajdować się będą w wydzielonym obszarze.

SAS oferuje szybsze i łatwiejsze połączenia z Gdańska do Goeteborga, Oslo i Sztokholmu. Dzięki skróconej procedurze przesiadkowej czas podróży skróci się nawet do 2 godzin i 15 minut. Łatwiej też będzie dolecieć z Warszawy do Bergen. Ze zmian skorzysta także Poznań, który począwszy od końca marca uzyska lepsze połączenia ze Sztokholmem i Oslo.

„Dla pasażerów korzystających z usług SAS oznacza to, że będą mogli stanie znacznie szybciej dostać się do skandynawskich miast i to bez zbędnego stresu związanego ze skomplikowaną przesiadką. Linie Lotnicze SAS zawsze starają się oferować swoim klientom rozwiązania pozwalające zaoszczędzić czas, a teraz osobom przesiadającym się w Kopenhadze jesteśmy w stanie zaoferować jedną z najszybszych i najłatwiejszych procedur przesiadkowych na świecie”, mówi Wanda Brociek, Dyrektor Generalna SAS na Polskę.

Oprócz tego, że SAS oferuje uproszczone procedury przesiadkowe, w 2009 r. Skandynawskie Linie Lotnicze SAS zostały uznane za najpunktualniejsze linie lotnicze w Europie, i trzecie pod względem punktualności linie lotnicze na świecie.

Osoby zainteresowane dodatkowymi informacjami prosimy o kontakt:

Anna Łyczak-Czepukojć, dyrektor regionalny ds. PR
tel. 601 308 577
anna.lyczak-czepukojc@sas.dk


SAS Scandinavian Airlines - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D