Kinnarps Polska: Wygrywa przetarg na zamówienia dotyczące zaopatrzenia szwedzkich instytucji rządowych

10-10-2011

Kinnarps, jeden z największych dostawców rozwiązań biurowych w Europie, wygrał przetarg na zamówienia dla szwedzkich instytucji rządowych.

Agencja odpowiadająca za przebieg przetargu – Statens Inköpscentral – po szczegółowej analizie ofert wielu dostawców zdecydowała się wybrać firmę Kinnarps na głównego dostawcę rozwiązań biurowych dla instytucji rządowych. Umowa ważna jest przez okres dwóch lat z możliwością przedłużenia o kolejne dwa lata, a jej wartość netto wynosi 30 milionów euro rocznie. Kinnarps będzie odpowiedzialny za dostarczanie szafek, krzeseł, foteli, ścianek działowych oraz sof i kanap. 

„Przyjmujemy decyzję Statens Inköpscentral z dumą i pokorą. Wymagania, jakie stawiała agencja były naprawdę wysokie, zwłaszcza jeśli chodzi o design, kwestię ergonomii czy o funkcjonalność mebli w codziennym użyciu”, powiedział Jonny Wingholm, Country Manager Kinnarps AB.

Kinnarps to blisko 70 lat doświadczenia w projektowaniu i dostarczaniu funkcjonalnych i atrakcyjnych rozwiązań biurowych zarówno w Szwecji, jak i na całym świecie. Oferta Kinnarps skierowana jest do każdego segmentu – od małych przedsiębiorstw do wielkich międzynarodowych koncernów, od centrów sportowych po szpitale i inne. Firma oferuje rozwiązania dopasowane do potrzeb i wymogów każdego rodzaju firmy, organizacji czy instytucji.
 


Kinnarps Polska - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D