Konkurs fotograficzny

2020

Skandynawskie Inspiracje

W tym roku dzielimy się z Wami zdjęciami, które przypominają naszym uczestnikom coś wyjątkowego, inspirowanego kulturą nordycką, designem i stylem życia.

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć wyniki konkursu.

2019

Nordic Architecture & Design

Wszyscy wiemy, że Skandynawia słynie z pięknej przyrody, ale jest też inna strona krajów nordyckich, która zdobyła dużą popularność i uznanie. Architektura skandynawska jest prosta, pełna światła i naturalna. Skandynawski design jest znany na całym świecie, a wnętrza skandynawskie ukradły nasze serca.
Kliknij na obrazek, aby zobaczyć wyniki konkursu.

Więcej informacji o konkursie TUTAJ2018

Scandinavia - into the wild

Tegoroczny konkurs fotograficzny koncentrował się na dwóch pojęciach nierozerwalnie związanych ze Skandynawią - Allemansrätten & Friluftsliv, które określają niezwykłą relację, jaka łączy człowieka ze skandynawską przyrodą. Kliknij na obrazek, aby zobaczyć wyniki.

Więcej informacji o konkursie - TUTAJ2017

Pocztówki ze Skandynawii

Wakacyjne wyjazdy - i nie tylko - we wspomnieniach często wiążą się z pocztówkami, które wysyłamy do rodziny i znajomych z pozdrowieniami. Dlatego też w dobie ciągłej komunikacji postanowiliśmy wskrzesić tą tradycję i zdjęcia z 2017 roku prezentują zdjęcia będące swoistymi pocztówkami ze Skandynawii.

Więcej informacji o konkursie TUTAJ2016

Skandynawski styl życia

W 2016 roku postawiliśmy na zdjęcia obrazujące różne elementy skandynawskiego stylu życia. Kontakt z przyrodą, aktywne spędzanie wolnego czasu i prostota, jasny, przejrzysty styl w codziennym designie to jedne z elementów, które stanowiły motyw przewodni na zdjęciach. Zapraszamy do przejrzenia zwycięskich zdjęć.


Więcej informacji o konkursie TUTAJ2015

Inspirujące zdjęcia ze Skandynawii

W ramach kolejnej edycji konkursu fotograficznego zaprosiliśmy pracowników firm członkowskich SPCC do przesyłania najbardziej inspirujących zdjęć ze Skandynawii. Skandynawskie kraje mają bardzo dużo do zaoferowania zwiedzającym - duże miasta tętniące życiem i małe nadmorskie miasteczka, wspaniałe krajobrazy i przyroda oraz przyjaźni i lubiący przyrodę mieszkańcy.

Więcej informacji o konkursie TUTAJ2014

Smaki Skandynawii – inspiracje kulinarne z Północy

Do konkursu i kalendarza Izby na 2015 rok szukaliśmy zdjęć, które uchwycą esencję skandynawskiej kuchni – typowe skandynawskie dania, tradycje kulinarne bądź inne inspiracje związane z kuchnią Północy.

Więcej informacji o konkursie TUTAJ2013

12 powodów, aby odwiedzić Skandynawię

Zwycięskie zdjęcia z czwartej edycji konkursu fotograficznego to próba ujęcia tego, co najlepsze i najbardziej unikatowe w Skandynawii – niepowtarzalnych widoków i miejsc, a także tradycji i przeżyć, które można doświadczyć tylko na Północy.

Więcej informacji o konkursie TUTAJ2012

Północne krajobrazy

Jedna z największych atrakcji turystycznych Skandynawii – przepiękne widoki oraz skandynawska natura to temat trzeciej edycji konkursu fotograficznego. Wśród zwycięskich zdjęć – piękne norweskie fiordy, islandzkie bezdroża, duńskie plaże i fińskie jeziora.2011

Nordyckie miasta

Małe i duże, łączące historię z innowacyjnością, życie biznesowe z naturą, cele wyjazdów wakacyjnych oraz  służbowych…  Skandynawskie miasta mają w sobie niepowtarzalny klimat i to właśnie przekazują nasze zwycięskie zdjęcia z tej edycji konkursu.2010

Cztery pory roku

Konkurs fotograficzny przygotowany dla firm członkowskich SPCC, których pracownicy mieli możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Tematem przewodnim były zdjęcia zarówno ze Skandynawii, jak i z Polski.

Projekt i wykonanie i2D